Moët Hennessy Czech Republic

Portfolio společnosti Moët Hennessy zahrnuje prestižní značky jako jsou koňak Hennessy, šampaňské Moët & Chandon, Dom Pérignon, Krug, Veuve Clicquot, Mercier a nejstarší šampaňský dům na světě - Ruinart, exkluzivní vodka Belvedere, skotské single malt whisky Glenmorangie a Ardbeg a znalci uznávané vína Cloudy Bay, Cape Mentelle, Terrazas a Cheval des Andes.

Moët & Chandon je jedním z největších výrobců šampaňského ve světě. Společnost v roce 1743 založil Claude Moët, v dnešní době firma vlastní přes 1000 ha vinic a vyrábí cca 26 milionů lahví šampaňského ročně.

Hennessy je jedním z nejstarších a nejznámějších francouzských výrobců koňaku. Vyrábí přes 50 milionů lahví koňaku ročně.

Moët Hennessy je součástí skupiny LVMH - Moët Hennessy Louis Vuitton – světového vůdce na trhu luxusního zboží pyšnícího se unikátním portfoliem prestižních značek.

Portfolio nabízených značek:

Podrobnější informace o společnosti Moët Hennessy Czech Republic a nabízené produkci se můžete dočíst na oficiálních stránkách - www.moet-hennessycz.cz.