Novinky

OTEVŘELI JSME NOVOU PRODEJNU VINOTÉKA-VINARNA! Najdete ji na adrese Biskupcova 17, Praha 3.
Otevírací doba: Po-Pá 12-21 hod.

Wine & Design - vinoamalba.cz

počítadlo.abz.cz

Naši dodavatelé

Vážení návštěvníci, v této sekci si Vám dovolujeme představit společnosti, jejich česká a moravská vína můžete zakoupit v síti našich vinoték.

vino lipa_sedocernaVýroba vína a práce ve vinici je i přes veškerou dřinu obrovským potěšením a otvírá dveře do „fascinujícího světa" plného chutí a vůní, emocí a zážitků, které s námi můžete zažívat i Vy a to nejlépe se sklenicí vína z vinařství Lípa.

... číst dál o Vinařství Lípa Mikulov

Rodinné vinařství SYFANY bylo založené v roce 1989 a nachází se v obci Vrbice na Břeclavsku. Vinařství vznikalo na obnovené tradici výroby vína, zděděnou po předcích, stejně jako vinice, které se nalézají na jihovýchodních svazích Slovácka.

... číst dál o Vinařství Syfany

logoVinařství na Jižní Moravě má už dvoutisíciletou historii. Ještě v době Římského impéria, jehož součástí v té době Morava byla, si římští legionáří velmi cenili vynikajicí kvalitu vín, jimž se dařilo v místních podmínkách. Podle některých zdrojů právě legionáři zde umístěné desáté legie sem dovezli a začali pěstovat na moravských vrších vinnou révu.

... číst dál o Vinařství Carkov

Vinařství Lahofer nabízí zájemcům následující služby: lahvování vína pro menší vinařství, prodejnu s vinařskými potřebami v areálu společnosti, pronájem archivních boxů ve sklepě Vrbovec, degustace vín z produkce společnosti, po dohodě lisování hroznů atd.

... číst dál o Vinařství Lahofer

Krobelus s.r.o. - to je zaběhnutý velkoobchod (již od roku 2008). Kromě dodávek vína a ostatního sortimentu poskytuje veškerý servis související s provozováním vinoték a vináren. Základem sortimentu jsou sudová (stáčená) vína - až 130 druhů.

... číst dál o společnosti Krobelus

Vinařství Pod Hradem se nachází v obcích Klentnice a Pavlov, které leží uprostřed zajímavých přírodních lokalit. Do jejich katastru zasahují přírodní rezervace Růžový vrch, národní přírodní rezervace Děvín, Stolová hora a přírodní památky Kočičí kámen a Kočičí skála.

... číst dál o Vinařství Pod Hradem

Rodinné vinařství Hradil se nachází ve Velkopavlovické vinařské podoblasti, v Čejkovicích u Hodonína, ve třetí největší vinařské obci na Moravě. Katastr obce má rozlohu 2 560 ha, z této plochy je révou vinnou osázeno 488,6 ha, rozdělených do 10 viničních tratí.

... číst dál o Vinařství Hradil

Rodinná vinařská firma vznikla v roce 2006 a navázala tak na dlouholetou rodinnou vinařskou tradici. Víno se dříve vyrábělo v klasickém vinném sklípku. Nově vybudovaný sklep se nachází taktéž v Mutěnicích a je dobře situovaný mezi vinicemi.

... číst dál o Vinařství Štěpánek

Společnost Maison Rivière je od roku 1875 specialistou na vína Bordeaux Grands Crus Classés. Firma Maison Rivière patří bratrům Jean-Pierreovi a Philippeovi Rivière, zakladateli je jejich prapradědeček Hector Rivière.

... číst dál o Maison Rivière

Moët Hennessy je součástí skupiny LVMH - Moët Hennessy Louis Vuitton – světového vůdce na trhu luxusního zboží pyšnícího se unikátním portfoliem prestižních značek (šampaňské Moët & Chandon, Dom Pérignon, Krug, ...).

... číst dál o Moët Hennessy Czech Republic